ARRESTOHET SHEFI I KRIMEVE TIRANE PER SHPERDORIM DETYRE DHE MARDHENIE ME GRUPE KRIMINALE

Kete te diel behet e mundur arrestimi i shefit te krimeve tirana per shperdorim detyre dhe mardhenie me grubet kriminale. Eshte dhena akuza per ish shefin e krimeve Ardit Demiri , shperdorim detyre, mardhenie me grupet kriminale, dhe pastrim parash. Ardit Demiri arrestohen ne nje lokal te tiranes “NEW ARTIST” Komuna Parisit perball stadiumit Dinamo…