Ja kush esht Mona Ndoj kurva qe qiet me pleq

Mona Ndoj 21-vjeçarja nga Puka,gjoja modele dhe miss adoleshenca 2016 (qe e fitoi se u qi mami vet Majli me producentin 😂) përdor 200 aplikacione për rregullimin e fotove (sepse ne realitet eshte nje super femer e piset qe mban nga nje pale brek per 2 jave dhe e shëmtuar që nuk ka as dhëmbë te vetat po i ka porcelan se ska ber aq shume lek ne itali sa per zirkon 😂) Mona Ndoj eshte fejuar me Mir Pergjesi (kasapi i Mamurras) .Pasi u qi neper hotele te mamurrasit me vellain e kasapit Marjon ajo u fejua me kasapin dhe krijoj debate midis vllezerve Pergjesi sepse keshtu jan kurvat me lek si Mona kapin vllezrit me rradhe.Mona kurva pukjane shkoi ne belgjik e itali e u qi si qen nga kasapi dhe ne fund karuci e mori per grua ate qe i futi karin para tij vllai vet.ajo iku ne itali pa e njoft kasapin per 500 euro për një iPhone dhe ca florinj dhe për këto gjëra që fitoi dhe qe i pelqyen se ne shpine e vet ska buk te haj ajo krijoi një imazh një vajzë të mirë gjoja virgjereshe dhe i harroi dashnoret qe ka pas qe 12 vjec.Mona ska pas vetem dy vellezerit Pergjesi ne Mamurras ajo me ke sesht qir hoteleve te Mamurrasit. Urime për edukimin e vajzes Majlinda e ke bere kurv me duart e tua 😂 Mona nje pyetje si eshte te kesh kunat (vllain e te fejuarit) Marjon ate qe te ka fut karin dikur?? Bravo Mona Bravo